ubytování v Českém ráji

Vážení hosté,

od prosince 2018 rozšiřujeme ubytovací služby v obci Vyskeř, kde jsme zrekonstruovali na penzion objekt bývalé pekárny a prodejny potravin umístěný na návsi. Nově nabízíme ubytování ve třech apartmánech v 2.NP pod samostatným uzavřením. V bezprostřední blízkosti se nachází dětské hřiště v majetku obce Vyskeř, proto je ubytování ideální pro rodiny s dětmi.

Tři zařízené apartmány nabízejí ubytování max. pro 11 osob.  Každý apartmán je vybaven koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, televizí, bezdrátovým internetem, kuchyňkou se sklokeramickou deskou, lednicí, základním nádobím a elektrickou konvicí. Okna jsou opatřena žaluziemi k zatemnění. V celém objektu je centrální topení na tuhá paliva – pelety.

Apartmány jsme pojmenovali podle barvy koupelny:

„Růžový“ apartmán ve stylu provence, umístěný v objektu v 2.NP na SZ, s max. 3 lůžky je mezonetový (velikost 41 m2). V přízemí se nachází jídelní stůl, kuchyňka a vstup do koupelny s toaletou. V patře pak je samostatná postel (matrace 80×200 cm), u které je dětský koutek s hračkami, manželské dvojlůžko (matrace 160×200 cm) a TV. Pod střešním oknem jsou dvě křesílka se stolkem.

„Zelený“ apartmán ve venkovském stylu, umístěný v objektu v 2.NP na SV, s max. 4 lůžky je také mezonetový (velikost 43 m2 ). V přízemí je kuchyňka, jídelní stůl, vstup do koupelny s toaletou, manželské dvojlůžko (matrace 160×200 cm), skříňka na oblečení, TV a vchod na balkon. V dalším poschodí přístupném po dřevěném schodišti jsou dvě samostatná lůžka (matrace 90×200 cm a 120×200 cm ), skříňka na oblečení a dětský koutek s hračkami.

„Modrý“ apartmán je v selském stylu, umístěný v objektu v 2.NP na JV, s max. 4 lůžky (velikosti 33 m2). Ve vstupní místnosti je vstup do koupelny s toaletou, kuchyňka, jídelní stůl se 4 židlemi, TV, kožená pohovka s odkládacím stolečkem. V ložnici  jsou čtyři postele (matrace 1x 180 x200 cm, 2x 90×200 cm), skříňka na kufry a šatní skříň.

Do letní sezóny chceme ještě dovybavit penzion a rozšířit ubytování o další dva apartmány v přízemí a o společenskou místnost v 1.PP s lednicí a barem a recepci s minibarem pro ubytované.

Dále ubytovaným hostům nabízíme služby půjčovny sportovních potřeb: in-line brusle (vhodná plocha na bruslení je vzdálena cca 3 km), tenisové rakety, síť a míče na volejbal či nohejbal (hřiště je vzdáleno od penzionu cca 250 m). K dispozici jsou horská kola zn. MERIDA, včetně dvou elektrokol, která máme v naší půjčovně kol.

Samozřejmostí je možnost uložení vlastních kol ubytovaných v přilehlé garáži.

Na pozemku jsou parkovací místa pro osobní automobily.

Jedinečné ubytování v Penzionu Láska si rychle a jednoduše dohledáte i na stránce útulné penziony. Pokud si chcete přečíst další zajímavé rady a tipy na výlety, klikněte na web ubytování Liberecko. Už teď se těšíme se na Váš pobyt.