ubytování v Českém ráji


Vážení hosté,

rozšířili jsme pro Vás ubytovací služby v centru obce Vyskeř v objektu bývalé pekárny a prodejny potravin. Nově nabízíme ubytování v pěti samostatných apartmánech v 1. NP a 2. NP. V bezprostřední blízkosti se nachází dětské hřiště v majetku obce Vyskeř, proto je ubytování ideální pro rodiny s dětmi.

Snažili jsme se pro Vás vytvořit ubytování, ve kterém se budete cítit jako doma. Navštivte PENZION LÁSKA v obci Vyskeř a posuďte sami.
Už teď se těšíme se na Váš pobyt.

Každý apartmán je vybaven televizí, bezdrátovým internetem, kuchyňkou se sklokeramickou deskou a lednicí, základním nádobím (12x sklenice, 6x hrníčky, 18x talíř, mísa na salát, košík na pečivo, sada příborů, 2 nože, 2 hrnce a teflonová pánev) a elektrickou konvicí.  V ceně ubytování jsou k dispozici lůžkoviny s povlečením, ručníky a utěrky dle počtu ubytovaných a toaletní papír. V koupelně je umyvadlo s mýdlem, sprchový kout a toaleta. Okna jsou opatřena žaluziemi k zatemnění. V celém objektu je centrální topení na tuhá paliva – pelety, které obsluhují majitelé.

Parkování osobních vozů je zdarma na přilehlém pozemku majitelů.

Apartmány jsme pojmenovali podle barvy koupelny:

„Růžový“ apartmán

ve stylu provence, umístěný v 2.NP na SZ, s max. 3 lůžky je mezonetový (velikost 34 m2). V přízemí se nachází jídelní stůl, kuchyňka a vstup do koupelny s toaletou. V dalším poschodí se skoseným stropem přístupném po dřevěném schodišti je samostatná postel (80×200 cm), u které je dětský koutek s hračkami, manželské dvojlůžko (160×200 cm) a TV. Pod střešním oknem jsou dvě křesílka se stolkem.

„Zelený“ apartmán

ve venkovském stylu, umístěný v 2.NP na SV, s max. 4 lůžky je také mezonetový (velikost 43 m2 ). V přízemí je kuchyňka, jídelní stůl, vstup do koupelny s toaletou, manželské dvojlůžko (160×200 cm), skříňka na oblečení, TV a vchod na balkon. V dalším poschodí přístupném po dřevěném schodišti se skoseným stropem jsou dvě samostatná lůžka (90×200 cm a 120×200 cm ), skříňka na oblečení a dětský koutek s hračkami. Pro posezení na balkóně jsou připraveny 2 rozkládací židle.

„Modrý“ apartmán

apartmán je v selském stylu, umístěný v 2.NP na JV, s max. 4 lůžky (velikost 33 m2). Ve vstupní místnosti je vstup do koupelny s toaletou, kuchyňka, jídelní stůl se 4 židlemi, TV, kožená pohovka s odkládacím stolečkem. V ložnici  je dvojlůžko 180 x200 cm a dvě jednolůžka 90×200 cm, skříňka na kufry a šatní skříň.

 „Bílý“ apartmán

je v rustikálním stylu, umístěný v 1.NP na JV, s max. 4 lůžky (velikost 32 m2). Ve vstupní místnosti je vstup do koupelny s toaletou, kuchyňka, jídelní stůl se 4 židlemi, kožená pohovka s odkládacím stolečkem. V ložnici  je dvojlůžko 180 x200 cm, dvě samostatná lůžka 90×200 cm, TV, skříňka na kufry a šatní skříň.

„Červený“ apartmán

je ve venkovském stylu s kombinací kovu, umístěný v 1.NP na SZ, s max. 4 lůžky (velikost 39 m2). Ve vstupní místnosti je kuchyňka, jídelní stůl, TV, kožená pohovka, stolek s křeslem a manželské dvojlůžko (180 x 200 cm). Ve druhé místnosti jsou dvě postele (80 x 200 cm a 90 x 200 cm), šatní skříň, odkládací stolek s křeslem a vstup do koupelny s toaletou.

V 1. PP se nachází recepce s  aktuálními propagačními materiály z Českého ráje a přilehlého okolí a společenská místnost s barem, stáčecím zařízením, mikrovlnou troubou, topinkovačem,  TV, posezením pro max. 19 osob a hracím koutkem pro děti se stolními hrami a dětskými knihami.

Ubytovaným hostům můžeme zajistit za úplatu nákup pivního sudu dle konkrétního požadavku.

Společné prostory:

V letních měsících na oploceném pozemku ubytovaným nabízíme venkovní posezení pod kovovým altánem, dále jsou k dispozici 2 polohovací  židle na slunění. Ve spodní části zahrady je vytvořeno místo s posezením a ohništěm.

Hostům můžeme nabídnout za úplatu služby půjčovny sportovních potřeb: in-line brusle (vhodná plocha na bruslení je vzdálena cca 3 km), tenisové rakety, síť a míče na volejbal či nohejbal (hřiště je vzdáleno od penzionu cca 250 m). Dále můžeme nabídnout ubytovaným kola zn. MERIDA, která máme v naší půjčovně kol. Samozřejmostí je možnost uložení vlastních kol ubytovaných v přilehlých prostorách.

Pokud si chcete přečíst další zajímavé rady a tipy na výlety, klikněte na web www.cesky-raj.info.


Penzion Láska si rychle a jednoduše dohledáte i na stránkách ubytování Vyskeř a ubytování Český ráj. Pokud si chcete přečíst další zajímavé rady a tipy na výlety, klikněte na web ubytování Liberecko. Už teď se těšíme se na Váš pobyt.


Informace pro návštěvníky

Projekt podpořený z Programu rozvoje venkova, prostřednictvím Obecně prospěšné společnosti pro Český ráj, jsme realizovali v letech 2018-2019.


Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí

Předmětem projektu “Vybavení penzionu” bylo vybavení Penzionu Láska ve Vyskři čp. 86. Jednotlivé apartmány byly dovybaveny televizemi, nově byl nábytkem vybaven červený apartmán. Zřídili jsme a vybavili recepci a společenskou místnost pro ubytované hosty. Dále  byla vytvořena prádelna s možností mandlování prádla, ve které chceme poskytovat službu praní i pro veřejnost.